Avengers: Endgame دانلود زیرنویس

دانلود زیرنویس Avengers: Endgame

دانلود زیرنویس Avengers: Endgame

سال ساخت: 22 آپریل 2019
مدت زمان: 3 ساعت و 3 دقیقه
محصول کشور : ایالات متحده
کارگردان: Anthony Russo - Joe Russo

این فیلم یا سریال با نام تجاری Avengers: Endgame محصول کشور ایالات متحده است این فیلم به کارگردانی Anthony Russo - Joe Russo و بازیگرانی چون Robert Downey Jr, Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Brie Larson, Karen Gillan, Benedict Cumberbatch , Tom Holland, Chadwick Boseman در ژانر در سال 22 آپریل 2019 ساخته شده است.

خلاصه داستان :

انتقام جویان: پایان بازی (Avengers: Endgame) یک فیلم ابرقهرمانی بر پایه کتاب های کمیک مارول بوده و بیست و دومین فیلم از سری فیلم های دنیای سینمایی مارول (MCU) به شمار می رود. انتقام جویان پایان بازی با کارگردانی برادران روسو ، اتفاقات پس بعد از فیلم انتقام جویان: جنگ ابدیت 2018 را روایت کرده و همچنین به صورت مستقیم ، دنباله فیلم های انتقام جویان 2012 و انتقام جویان: عصر اولتران 2015 است.

فیلمنامه انتقام جویان پایان بازی که هم اکنون پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما به شمار می رود ، توسط استیون مک فیلی و کریستوفر مارکوس نگارش شده و اقتباس کاملی از کتاب های کمیک نوشته استن لی به شمار می رود. برای دانلود زیرنویس Avengers Endgame ، با تی ام ساب همراه باشید.

پس از آنکه در فیلم انتقام جویان: جنگ ابدیت ، نیمی از جمعیت دنیا با بشکن تانوس از بین رفتند ، حال قوی ترین قهرمانان دنیا باید با بزرگترین چالش موجود مواجه شوند. کاپیتان مارول با بازی بری لارسون ، تونی استارک و نبیولا را که سرگردان در فضا هستند را نجات داده و آن ها را به زمین بر میگرداند. دیدار آن ها با استیو راجرز ، ثور ، بروس بنر ، ناتاشا رومانوف و ... ، باعث می شود تصمیم به یافتن تانوس بگیرند. اما به محض پیدا کردن او در منقطه ای به نام گاردن ، متوجه می شوند که وی سنگ ها را از بین برده است. ثور که به شدت از این اتفاق عصبانی است ، سر تانوس را با تبر خود جدا می کند.

پس از آن داستان پنج سال جلو رفته و اسکات لنگ که در فیلم مرد مورچه ای و زنبورک در دنیای کوانتومی گیر کرده بود ، توانست به دنیای واقعی بازگردد و متوجه اتفاقات پنج سال گذشته می شود. دیدار وی با استیوراجز و ناتاشا رومانوف ، این فکر را در سر آن ها می اندازد که می توانند با ورود به دنیای کوانتومی ، به گذشته سفر کرده و با جمع آوری سنگ های ابدیت ، اقدام تانوس را جبران کرده و افراد پودر شده را بازگردانند.

به کمک تونی استارک و بروس بنر که به پروفسور هالک تبدیل شده و ساخت ماشین زمان ، سفر اونجرز به گذشته آغاز شده و آمیزه ای از ترس ، هیجان ، مبارزه و تلاش جهت یافتن سنگ ها و مقابله با تانوس را شاهد هستیم. در نهایت با جمع آوری تمامی سنگ ها و بشکن هالک ، افراد پودر شده به دنیای واقعی بازگشتند و پس از یک جنگ تمام عیار بین اونجرز و لشکر تانوس و با از خوگذشتگی تونی استارک ، تمامی افراد تانوس پودر شده و جنگ به پایان می رسد.

در نهایت فیلم اونجرز پایان بازی با برگزاری مراسم یادبود تونی استارک و همچنین ناتاشا رومانوف که جان خود را برای یافتن سنگ روح فدا کرد ، به پایان می رسد.

برای دانلود زیرنویس انتقام جویان پایان بازی ، می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.