John Wick 3 - Parabellum دانلود زیرنویس

دانلود زیرنویس John Wick 3 - Parabellum

دانلود زیرنویس John Wick 3 - Parabellum

سال ساخت: 2019
مدت زمان: 2 ساعت و 10 دقیقه
محصول کشور : ایالات متحده
ژانر : ,
کارگردان: Chad Stahelski

این فیلم یا سریال با نام تجاری John Wick 3 - Parabellum محصول کشور ایالات متحده است این فیلم به کارگردانی Chad Stahelski و بازیگرانی چون Keanu Reeves , Halle Berry , Ian McShane , Laurence Fishburne در ژانر در سال 2019 ساخته شده است.

خلاصه داستان :

جان ویک 3 - پارابلوم (John Wick: Chapter 3 - Parabellum) یک فیلم اکشن و هیجان انگیز آمریکایی به کارگردانی چاد استاهلسکی می باشد. این فیلم دنباله فیلم های جان ویک (John Wick 2014) و جان ویک 2 (John Wick: Chapter 2) است. پس از موفقیت قسمت های اول و دوم جان ویک ، حال می توانید از طریق لینک زیر نسبت به دانلود زیرنویس جان ویک 3 اقدام کنید.

در قسمت سوم این سریال جان ویک در حال فرار می باشد. پس از به قتل رسیدن یکی از اعضای انجمن بین المللی قاتلین یعنی سانتینو دی آنتونیو در هنل کنتینتتال در فیلم قبل ، جایزه ای ۱۴ میلیون دلاری برای کشتن جان ویک گذاشته شده است. وی به خاطر زیرپا گذاشتن قوانین انجمن ، نمی تواند از خدمات و سرویس های این هتل در هیچ کجای دنیا بهره مند شود. همین مسئله باعث شده تا بسیاری از قاتلان بی رحم در هر گوشه از دنیا به دنبال جان ویک باشند و با کشتن وی ، برنده جایزه 14 میلیون دلاری شوند.

از طرفی جان ویک از یکی از دوستان نزدیکش به نام سوفیا که او نیز یک قاتل و آدمکش حرفه ای است ، کمک دریافت می کند تا بتواند از نیویورک فرار کند. برای دانلود زیرنویس John Wick 3 ، روی لینک زیر کلیک کنید.

زیرنویس های مشابه